Víkend se sestřičkou na kolotočích

8. srpna 2012 v 15:01 | Yvonne S. |  Diary
Po velmi dlouhé době jsem se rozhodla navštívit máti ve své (skoro)rodné vesničce, ale opravdu ne proto, že bych milovala svou maminku. Avšak svou malou skoro čtyřletou naprosto dokonalou sestřičku miluji aa zrovna byla pouť a já jí slíbila kolotoče. A krom toho, že jsem se přežrala cukroví (už bych něco s těmi svými sto kily měla něco dělat) se ségruš povedlo mě naprosto dokonale utahat tak, že jsem v neděli večer byla schopna jen skoupých odpovědí "Ano", "Ne" a "Hmmm", jak měl tu čest postřehnout tatík, když mi večer volal.

Ale zpátky k Elis, tedy sestře. Na to že má tři a něco je výjmečně inteligentní (po kom to asi má že O:-) ), nehorázně ukecená (zavřela jsem jí pusu snad na půl minuty, a to když jsem jí koupila zmrzlinu, která jí vzápětí kecla na zem) a aktivní. Jen co jsme prošli na prostranctví s autíčky, lodičky, skákacím hradem a autodromem, jen tak tak s jazykem až kdesi v prachu na zemi jsem jí stíhala. Lítala od jedné atrakce k druhé a volala na mě: "Ivíí sem půjdu a sem a sem." No prostě potěš pánbůh. Takže si vyhrála, já se po sto letech svezla na autodromu a vlezla s kamarádkou na lavici, která mi naprosto rozházela dokonalý účes, na kterém moje maličkost pracovala asi půl hodiny a dítě i dospělý byli happy... tedy alespoň do druhého dne, protože kolotoče se nacházeli i ve druhé vesnici, kde se sice o Elis postarali rodičové a já s ní šla jen na Vikingskou loď, která se jí taky strašně líbila a zuřila, když to končilo. Chápete to? Malé děcko a se smíchem si užívá docela velkou atrakci. Popravdě já nebyla jiná, v takových pěti letech jsem babču vytáhla na centrifugu (opravdu netuším jak se to píše a strýčka Googla nemám chuť použít), z čeho jsem byla naprosto nadšená a chtěla ještě jednou, bohužel babi z toho byla ještě týden nemocná.
Elis, no není úžasná?:)

A ty její hlášky:D.

Elis:"Měli jsme kohouta... ale on moc skákal po slepicích, proto jsme ho museli zabít víš?"

Já: "Eliško netahej ty králíky!"
Elis: "Proč? Stejně je taťka zabije."

Elis: "Máme koťátka! Kočka se kamarádila s kocourem a on jí řekl jak na to."

_Nebo, když jí řeknete, aby netahala koťata v tašce a ona řekne: "Ale já musím! Oni chtějí spinkat a v tašce je tma!"

Prostě skoro každou její větu doprovází výbuch smíchu okolo sedících dospělých. Doufám, že taková zůstane navždy:), malá a roztomilá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama