Hádky a zase hádky

27. srpna 2012 v 1:42 | Yvonne S. |  Diary
Když se pohádáme, jsem zase ta nejhorší. Opravdu, moje milá přítelkyně má vytříbený vkus v manipulování. Proto poslední dobou nemám ani chuť to dokončovat, protože VŽDYCKY dojde, tedy spíš bych asi měla napsat sojedeME k názoru, že vše je moje vina. A opravdu velice mě to nebaví, takže se po nějaké době spíše rozhoduji nemluvit, což ovšem taky není bez následků. Ale teď k dnešnímu problému.

Nechtěla jsem jít na procházku, ano vím, že by hafík denně potřeboval nějakou větší procházku než venčení, ano vím, že i má drahá se chce projít, ale prostě jsem měla chuť jen tak zbytek víkendu proválet na gauči, pít čaj a sledovat jeden díl Sexu ve městě podruhém. Bohužel se to neobešlo bez protestů. Že zase budeme celý týden v práci (mimochodem, oba pracujeme na stejném místě, vlastně u vedlejších stolů. Takže, kde je problém?!) a nikam nepůjdem a neužijem si samik sebe navzájem.

Ale já prostě toužila po SAMOTĚ. Sakra, proč na tom slučáku na chatě nemohla zůstat celý víkend? V pátek bych prodrbala u vína s kamarádkami, v sobotu vyspávala kocovinu i zažívací potíže a neděli bych si užila podel svého. Prostě toužím být sama, chybí mi to, poslední čtyři roky nejsme skoro nikdy od sebe, od začáttku roku co spolu i pracujeme, prakticky nikdy nejsem sam. To že je ve vedlejší místnosti nepočítám. Tak sakra proč?!
A teď k jejímu způsobu manipulování, jak ze mě udělat ještě horšího člověka. Mého miláčka pejska nemá ráda a to upřímně. Podle ní je to smradlavá, otravná, páchnoucí bestie, která nemá na práci nic lepšího, než všechno ničit. Ne, jako její milované kočičky, milé elegatní a lísavé. Pche.

No a od naší hádky.... Luke zakňučí, asi jsem mu lehce skřípla ťapku, když jsme si hráli... prostě nic vážného a ona hned přiběhla a co mu je chudáčkovi, brala ho do náruče a šišlala na něj co jsem mu to pejskovi malinkatýmu provedla. Druhé Pche.

Další příklad: šla do kuchyně, pes neměl zrovna vodu, což já jsem z vedlejší místnosti neviděla a ani jsem to nepředpokládala, když jsem mu ji před dvouma hodinama nalívala, ale zdřejmě ji jako vždy rozlil všude okolo jen ne do své pusy. A ona okamžitě: "Ježiš, panička je tak zlá viď, ona ti ani vodu nedá, chudáčku můj. No tady máš čerstvou vodičku, alespoň někdo se o tebe stará." Třetí Pche.

A tímto vyčerpaně, vypsaně a naštvaně končím. Řekněte, není tohle manipulování?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucerna Lucerna | Web | 27. srpna 2012 v 1:56 | Reagovat

Manipulovanie? Nie, podla mna to uz daleko presiahlo toho hranice :). Mas moj obdiv, ja uz by som pri druhom pche obhryzala prvu vec co by mi prisla pod ruku. Pri tretom rovno danu osobu :D :D

2 Yvonne S. Yvonne S. | Web | 27. srpna 2012 v 5:19 | Reagovat

[1]: Moje trpělivost je asi daná roky stráveného života pospolu a mým chladným flegmatismem, ale děkuji, alespoň někdo mě obdivuje za moje hádky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama