Tak nějak začátek...

27. července 2012 v 21:26 | Yvonne S. |  Diary
Jak začít? Jak se představit?
Nemůžu říct, že jsem v blogovém světě úplný nováček... možná jste mě i kdysi znali, ale časem pro mě bohužel můj bývalý blog začal být poněkud veřejným. Naprosto totiž nesnáším, když si mé zpovědi, povídky a tak dále čtou mí blízcí a rodina.

Avšak psaní... čehokoliv mi chybí, takže se pokouším začít znovu, najít nové přátele a čtenáře...

Musím se někam vypsat jinak asi exploduji. Jsem v podatě zlá, nelítostná vypočítavá mrcha a co je mi upřímně do toho, co na to řeknou cizí lidi že? Ale... svěřit se s tím lidem, které skoro denně vídám? Možná by mě s chutí zabili, možná bych se raději poslala do pekla sama.

Tak tohle byl maličko zmatený začátek, který vyšel bez ladu a skladu z mé šílené mysli.

A teď něco mě osobně.

Běhám po světě už nějakých dvacet let, Žiju v bytě s mou drahou polovičkou a několika zvířátky (počet se neustále mění) a chodím do práce. Jsem trrochu šílená, občas trpím záchvaty deprese a můj černý humor občas lidé lehce nechápou. V podstatě vedu úplně normální život jako každý jiný. Jen mé záchvaty vzteku, následně pláče a tak dále dokáží vyvést z míry. Nebojím se klaunů (v poslední době jsem zjistila, že velmi mnoho lidí se děsí klaunů), mám ráda žáby , lamy, myši, psy a kočky (možná by se ještě nějaká ta havět našla). A velmi dobře se umím přetvařovat.Doufám, že tady nebudu muset.

PokuĎ jste to dočetli až jsem tak děkuji za pozornost a doufám, že se vrátíte zase někdy ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama